Στον Κάτω Αγ. Ιωάννη και στη Νέα Τραπεζούντα η ΕΚΚΙΝΗΣΗ συνομίλησε με τους κατοίκους, παρουσίασε τις θέσεις και το πρόγραμμά της για κάθε κοινότητα ξεχωριστά. Σας ευχαριστούμε για τη ζεστή υποδοχή και την ανταπόκριση .
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/59759277_387021805358702_3575448896828080128_n.png)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/59803375_387021992025350_4479281312087146496_n.png)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/59979050_387021942025355_222598259347030016_n.png)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/59550403_387022122025337_3977729711458484224_n.jpg)
Στον Κάτω Αγ. Ιωάννη και στη Νέα Τραπεζούντα η ΕΚΚΙΝΗΣΗ συνομίλησε με τους κατοίκους, παρουσίασε τις θέσεις και το πρόγραμμά της για κάθε κοινότητα ξεχωριστά. Σας ευχαριστούμε για τη ζεστή υποδοχή και την ανταπόκριση .