Σε Σ.Σταθμό Κατερίνης και Περίσταση μίλησε το βράδυ της Δευτέρας ο υποψήφιος δήμαρχος Κατερίνης Κώστας Κουκοδήμος.
Πλαισιωμένος από τους υποψήφιους συμβούλους κοινότητας Περίστασης αλλά και από τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους της εκλογικής περιφέρειας Παραλίας ο Κώστας Κουκοδήμος ανέπτυξε στους κατοίκους της περιοχής που κατέκλυσαν το χώρο το πρόγραμμα της ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ και ειδικότερα τις προτάσεις του συνδυασμού για την αντιμετώπιση των προβλημάτων της περιοχής
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60463052_394525957941620_159253947066875904_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60534308_394526581274891_8879847792172859392_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60549255_394526614608221_461243800707137536_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60562090_394526877941528_522428551891255296_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60586447_394525947941621_6821944461749125120_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60714028_394526247941591_5598222349708034048_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60732233_394526464608236_7313092852722958336_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60734777_394526987941517_2997159287320477696_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60792880_394526347941581_4179807514713391104_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60794024_394527051274844_6370414287927640064_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/60957603_394526694608213_4997401685362999296_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/61016356_394526517941564_10507495755743232_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/61077774_394526804608202_6421018477372375040_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/61159416_394525967941619_3106878972835659776_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/61239654_394526414608241_8562823491412295680_n.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2019/05/1-4.jpg)