Έργα μεγάλα και μικρότερης εμβέλειας, έργα «σφραγίδα» για τον Δήμο Κατερίνης που βαδίζει με σιγουριά και αυτοπεποίθηση στο δρόμο της ανάπτυξης, της καινοτομίας και των σύγχρονων υποδομών.
#Συνεχίζουμε#ekkinisi#εκκινηση
ΚΟΥΚΟ#ΔΗΜΟΣ
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2023/09/379575408_10228462898854848_3887107962963802287_n-1024x1024.jpg)
![](https://koukodimos.gr/wp-content/uploads/2023/09/378149721_10228462899054853_2267381346915959863_n-1024x1024.jpg)
Έργα μεγάλα και μικρότερης εμβέλειας, έργα «σφραγίδα» για τον Δήμο Κατερίνης που βαδίζει με σιγουριά και αυτοπεποίθηση στο δρόμο της ανάπτυξης, της καινοτομίας και των σύγχρονων υποδομών.
#Συνεχίζουμε#ekkinisi#εκκινηση
ΚΟΥΚΟ#ΔΗΜΟΣ